9-letnia Nadia ze Szczecina potrzebuje ponad 100 tys. zł.

9-letnia Nadia Chojnowska od urodzenia cierpi na mózgowe porażenie dziecięce, czego efektem jest niedowład prawostronny. W 2014 r. zdiagnozowano u niej torbiel uciskającą mózg, co z kolei powoduje lekooporną padaczkę. Operacja pomogła jedynie na chwilę – konieczne jest dalsza specjalistyczna diagnostyka. Niestety, jest ono w Polsce niemożliwa i jedynym wyjściem jest wyjazd do Niemiec. A to kosztuje – potrzeba łącznie prawie 180 tys. zł!

– Nie mamy już nadziei w Polsce, możliwości leczenia się wyczerpały. Jest jednak w Europie klinika, która specjalizuje się w lokalizowaniu i usuwaniu ognisk padaczkowych. Robią operacje mózgu, których nikt inni nie potrafi! Ratują tak wiele dzieci… Marzymy, by Nadia znalazła się wśród nich! By padaczka nie torturowała jej wymęczonego organizmu, by nie powodowała więcej cierpienia i łez, by nie zabrała nam córeczki… – piszą rodzice Nadii.

Aktualnie w serwisie fundacji SiePomaga trwa zbiórka na diagnostykę Nadii w klinice Schön w Niemczech – jej koszt to około 40 tys. euro. W tym momencie zebrane zostało już ponad 70 tys. zł, niestety brakuje jeszcze blisko 105 tys. złotych.

Link do zbiórki:
https://www.siepomaga.pl/nadia-chojnowska

fot. siepomaga.pl

Reklama:

Przeczytaj poprzedni artykuł

Polska parasztangistka zawieszona za doping!

Przeczytaj następny artykuł

OBPON.org apeluje do rządu ws. zakładów pracy chronionej!