O nas

Reha-News to nowoczesny portal informacyjny zbierający wiadomości, które dotyczą osób niepełnosprawnych. Choć na jego łamach publikowane są newsy z Polski i ze świata, to jednak szczególny nacisk jest położony na wydarzenia z Pomorza Zachodniego.

Wydawca portalu:

Media Internetowe Jakub Siusta

ul. Zamenhofa 30/1
72-010 Police

NIP: PL 8513011510

Numer rejestru dzienników i czasopism: 1109

 

Założycielem i redaktorem naczelnym portalu Reha-News jest Jakub Siusta – 30-letni mieszkaniec Polic koło Szczecina, tj. miasta, w którym od 60 lat funkcjonuje Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Osób Niepełnosprawnych Ruchowo im. Marii Grzegorzewskiej. 

To właśnie w tej placówce tej chodzący o kulach w wyniku rozszczepu kręgosłupa Jakub Siusta rozpoczynał swoją edukację. Wraz z dalszym rozwojem rozwinęły się u niego dwie pasje, z których rozwinął się pomysł założenia portalu Reha-News – tworzenie stron internetowych oraz dziennikarstwo.

Reha-News to portal o zasięgu ogólnopolskim, ze szczególnym uwzględnieniem Pomorza Zachodniego. W serwisie znajdą się wiadomości m.in. z dziedziny aktualnych wydarzeń, sportu, panujących przepisów zdrowia, czy też nowinek technologicznych. Nie zabraknie też zapowiedzi różnego rodzaju eventów – szczególnie tych, które są skierowane do osób z niepełnosprawnościami.

Redakcja portalu Reha-News stale poszukuje osób i firm chętnych do współpracy. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu mailowego: jsiusta@reha-news.pl.

Reha-News - podstawowe źródło informacji dla niepełnosprawnych!

Keyboard Shortcuts

g then h→ homeGo to front page
g then l→ loginGo to login page
g then d→ dashboardGo to admin dashboard
g then c→ commentGo to comment edit page
g then t→ themesGo to themes page
g then p→ pluginsGo to plugins page
g then u→ usersGo to users page
g then s→ settingsGo to settings page
?→ helpToggle the help area
/→ searchFocus the search box
d→ debugToggle the debug bar
r→ reloadReload the current page
e→ editEdit current post
p then a→ post allAll post listing
p then n→ post newCreate new post
Shift + p then a→ page allAll page listing
Shift + p then n→ page newCreate new page