Podnośnik basenowy dla niepełnosprawnych. Dla lepszego komfortu życia i bezpieczeństwa

Podnośnik basenowy

Podnośnik basenowy dla niepełnosprawnych to gwarancja nie tylko wygody, ale i bezpieczeństwa. Przy użyciu podnośnika basenowego nie musisz obawiać się, że seniorowi lub osobie niepełnosprawnej stanie się coś złego. Jest to element znacząco ułatwiający życie i funkcjonowanie osób z ograniczonymi możliwościami ruchowymi.

Umożliwia przenoszenie do basenu osób zarówno z wózka inwalidzkiego, jak i z powierzchni podłoża, jest więc wyjątkowo praktyczny w użyciu. Posiada też wszelkie rozwiązania technologiczne, które chronią użytkownika przed wszelkimi zagrożeniami, takie jak np. elektryczny system awaryjnego opuszczania, więc o nic nie musisz się martwić. Wystarczy, że wybierzesz produkt stworzony przez profesjonalistów.

Podnośnik basenowy dla niepełnosprawnych

Transfer chorego do basenu nie jest łatwy i często bywa ryzykowny, gdy korzystamy wyłącznie z siły własnych rąk. Zadania nie ułatwia też śliskie podłoże czy mokre ciało. Na szczęście automatyczny podnośnik basenowy dla niepełnosprawnych może wykonać to zadanie za Ciebie. 

Rotacja ramienia wynosi 360 stopni. Transfer osoby niepełnosprawnej do basenu dzięki temu urządzeniu będzie bardzo łatwy i bezpieczny. Jego parametry techniczne pozwalają na zamontowanie go przy każdego rodzaju basenie, a dodatkowo wykonany został z najwyższej jakości materiałów, z dbałością o każdy szczegół. 

Podnośniki basenowe osobowe nie wymagają żadnej interwencji opiekuna osoby z ograniczoną możliwością poruszania się. Dzięki nim osoby te mogą cieszyć się niezależnością i swobodą. Taki automatyczny podnośnik basenowy to również gwarancja bezpieczeństwa, ma on bowiem zamontowane systemy alarmowe chroniące osobę potrzebującą. 

Transfer seniora do basenu jest zabezpieczany przez elektryczny system awaryjnego opuszczania. Posiada też wyłącznik awaryjny, a także wbudowany wskaźnik obciążenia. Ma 2 podstawy obrotowe, służące do przykręcenia go bezpośrednio do podłoża lub osadzenia w betonie.

Jakie jest maksymalne obciążenie podnośnika basenowego?

Czas podnoszenia ramienia podnośnika jest bardzo krótki, a zasięg ramienia to aż 2,10 metra, jest to więc urządzenie wyjątkowo funkcjonalne. Specjalny podnośnik basenowy dla osób niepełnosprawnych doskonale sprawdzi się zarówno na krytych pływalniach, jak i otwartych basenach. To dobra inwestycja do prywatnego użytku, ale i do obiektu publicznego.

Troska o potrzeby i wygodne funkcjonowanie seniorów i osób niepełnosprawnych to niezwykle ważna kwestia. Kup podnośnik rehabilitacyjny do basenu i podaruj potrzebującemu bezpieczeństwo i wygodę, które mu się należą.


Niniejszy artykuł jest materiałem zewnętrznym.

Reklama:

Przeczytaj poprzedni

2000 osób skorzystało z bezpłatnej internetowej wypożyczalni sprzętu rehabilitacyjnego

Przeczytaj następny

Terapia genowa w leczeniu SMA nadal bez refundacji NFZ

Keyboard Shortcuts

g then h→ homeGo to front page
g then l→ loginGo to login page
g then d→ dashboardGo to admin dashboard
g then c→ commentGo to comment edit page
g then t→ themesGo to themes page
g then p→ pluginsGo to plugins page
g then u→ usersGo to users page
g then s→ settingsGo to settings page
?→ helpToggle the help area
/→ searchFocus the search box
d→ debugToggle the debug bar
r→ reloadReload the current page
e→ editEdit current post
p then a→ post allAll post listing
p then n→ post newCreate new post
Shift + p then a→ page allAll page listing
Shift + p then n→ page newCreate new page