Reprezentantka Polski zbiera pieniądze na wyjazd swojej trenerki na MŚ w Dubaju

Wicemistrzyni Europy w pchnięciu kulą w kategorii F33 z pozycji siedzącej Joanna Oleksiuk zorganizowała zbiórkę pieniędzy, za pomocą której zawodniczka chce sfinansować wyjazd swojej trenerki Renaty Chilewskiej na Paralekkoatletyczne Mistrzostwa Świata w Dubaju w listopadzie 2019.

Oleksiuk zakwalifikowała się na odbywające się w listopadzie w Dubaju zawody. Problemem są jednak koszty podróży, które musiałaby ponieść jej trenerka

– Razem tworzymy niepowtarzalny team, darzymy się ogromnym zaufaniem i szacunkiem. To właśnie dzięki jej cennym radom, swojej ciężkiej pracy i odpowiednio dopasowanym treningom osiągnęłam taki wyskoki poziom, chociaż jestem dopiero na początku swojej drogi sportowej – mówi Joanna Oleksiuk. – By móc w pełni sił i mniejszym stresie walczyć o medale Mistrzostw Świata jest mi potrzebna pomoc oraz wsparcie mentalne mojej trenerki. Niestety z powodu wysokich kosztów przelotu oraz zakwaterowania wyjazd mojej trenerki stoi pod ogromnym znakiem zapytania – dodaje.

Potrzebne jest około 15 tys. złotych i taki też został ustalony cel zbiórki prowadzonej za pośrednictwem portalu zrzutka.pl.

Link do zrzutki:
https://zrzutka.pl/phaeen

fot. Joanna Oleksiuk/Facebook

Reklama:

Przeczytaj poprzedni artykuł

Infolinia SODiR będzie przez trzy dni nieczynna

Przeczytaj następny artykuł

Szczecin: peron nr 3 na Dworcu Głównym bardziej dostępny dla ON