Ruszyły zapisy na Summer Forest Camp

Obóz Summer Forest Camp

Marzą Ci się spacery po lesie i cisza zakłócana tylko śpiewem ptaków i szumem drzew? Aktywny wypoczynek brzmi jak coś dla Ciebie? Wyrusz na wspólną przygodę z Fundacją Poland Business Run! Organizator zaprasza na niezwykły obóz górskimi szlakami, dostosowany do osób z niepełnosprawnościami.

Fundacja Poland Business Run już po raz drugi organizuje Summer Forest Camp, letni wyjazd kierowany do osób z niepełnosprawnością ruchową, które chcą aktywnie spędzić tydzień na łonie natury. W dniach 18–25 lipca 2021 r. uczestników czekają leśne wędrówki, poranna gimnastyka, lekcje survivalu, piękne widoki i wiele innych atrakcji.

Bazą wypadową są domki Ośrodka Rajskie, znajdującego się nad Zalewem Solińskim u podnóża pasma Otrytu. Uczestników po bieszczadzkich ścieżkach prowadzić będzie podróżnik Tomasz Deroń, koordynator tej i poprzedniej edycji Summer Forest Camp, a także wyprawy Summer Mountain Camp, organizowanych przez Poland Business Run.

– Aktywny wypoczynek to jeden z najlepszych wyborów na urlop. Dajemy odpocząć głowie, a jednocześnie zapewniamy ciału odpowiednią dawkę ruchu, dotleniamy się, dbamy o zdrowie. Dlatego aktywizacja sportowa osób z niepełnosprawnością jest dla nas tak ważna – mówi Kamil Bąbel, project manager w Fundacji Poland Business Run. – Dodatkowo otoczenie natury działa relaksująco. Uczestnicy poprzedniego wyjazdu byli bardzo zadowoleni. Wierzę, że tegoroczny, choć w innym miejscu, też będzie bardzo fajną przygodą. Zapraszamy! – dodaje.

Nie trzeba obawiać się zbyt wysokiego poziomu trudności wycieczek, bo będą one dostosowane do możliwości grupy. Jednak ze względu na specyfikę obozu nie jest on przeznaczony dla osób poruszających się na co dzień na wózkach.

Dzięki wsparciu State Street Foundation koszt wyjazdu dla uczestnika wynosi jedynie 320 zł, przy czym dojazd należy zorganizować sobie samodzielnie. Obowiązują zapisy przez portal Evenea.

Więcej informacji i regulamin znajdują się na stronie Fundacji w zakładce Aktywizacja sportowa – Summer Forest Camp. Dodatkowe pytania prosimy kierować na adres: biuro@polandbusinessrun.pl

Wydarzenie zostanie przygotowane zgodnie z wytycznymi sanitarnymi i zachowaniem bezpieczeństwa uczestników.

Źródło: materiały prasowe

Reklama:

Przeczytaj poprzedni

W Rybniku powstał pub zatrudniający osoby z niepełnosprawnością

Przeczytaj następny

PFRON ogłasza XIX edycję Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Sztuka Osób Niepełnosprawnych”

Keyboard Shortcuts

g then h→ homeGo to front page
g then l→ loginGo to login page
g then d→ dashboardGo to admin dashboard
g then c→ commentGo to comment edit page
g then t→ themesGo to themes page
g then p→ pluginsGo to plugins page
g then u→ usersGo to users page
g then s→ settingsGo to settings page
?→ helpToggle the help area
/→ searchFocus the search box
d→ debugToggle the debug bar
r→ reloadReload the current page
e→ editEdit current post
p then a→ post allAll post listing
p then n→ post newCreate new post
Shift + p then a→ page allAll page listing
Shift + p then n→ page newCreate new page