Startujemy!

start portalu reha-news

Po ponad dwóch tygodniach prac nad naszą stroną w końcu jest! 12 sierpnia portal informacyjny dla osób niepełnosprawnych Reha-News zaczyna swoją działalność.

Nazywam się Jakub Siusta i jestem osobą niepełnosprawną ruchowo – w wyniku rozszczepu kręgosłupa chodzę o kulach. Od jakiegoś czasu zajmuję się tworzeniem stron internetowych, jak również świadczeniem usług dziennikarskich. Kilka miesięcy temu, w kwietniu tego roku w mojej głowie narodził się pomysł założenia nowego portalu informacyjnego skierowanego do osób niepełnosprawnych. To wtedy powstał na Facebooku profil Reha-News. Kolejnym etapem była budowa witryny internetowej, która właśnie się zakończyła.

Na łamach portalu będę publikował wszelkie informacje, które w jakikolwiek sposób dotykają tematu osób niepełnosprawnych. Będą to newsy z Polski i zagranicy, ale w szczególny sposób chciałbym się skupić na regionie, w którym mieszkam – Pomorzu Zachodnim.

Aktualnie w poszczególnych działach portalu zamieściłem przykładowe treści, które odnotowywałem sobie w ciągu ostatnich tygodni. W najbliższym czasie podział na poszczególne kategorie może się jeszcze zmieniać – wszystko zależy tematyki zamieszczanych na łamach Reha-News treści oraz ich liczby.

Tymczasem zapraszam Was, drodzy Czytelnicy, do obserwowania naszych kont w mediach społecznościowych – aktualnie jesteśmy na Facebooku oraz na Twitterze. Zapraszam również firmy i instytucje do współpracy z nami, aby z czasem Reha-News stało się bogatym źródłem informacji.

Pozdrawiam
Jakub Siusta
redaktor naczelny portalu Reha-News

Reklama:

Przeczytaj poprzedni

W Białymstoku zorganizowano plener artystyczny dla niepełnosprawnych

Przeczytaj następny

Niepełnosprawni zdobywali umiejętności żeglarskie