Wrocław: mikołajki z Fundacją Potrafię Pomóc

Zdjęcia ze świętym mikołajem i bajkowymi postaciami, malowanie twarzy, konkursy, kiermasz książek anglojęzycznych, kącik czytelniczy, słodkie niespodzianki dla każdego dziecka oraz bony z niespodziankami dla opiekunów. To wszystko już 6 grudnia od godziny 16.30 do 19.00 czekać będzie na dzieci i dorosłych w Pasażu Królewieckim przy ulicy Warmińskiej 20 we Wrocławiu.

W tym dniu będzie można nie tylko spotkać św. mikołaja i zrobić sobie z nim zdjęcie, będzie też można wcielić się w jego rolę! Przy stoisku Fundacji „Potrafię Pomóc” znajdować się będzie orbitalna skarbonka. To niezwykle ciekawe urządzenie pozwoli wesprzeć działania Fundacji „Potrafię Pomóc” na rzecz niepełnosprawnych podopiecznych, a darczyńcom dostarczy przy okazji mnóstwa frajdy!

Spotkanie ze św. mikołajem to drugie z cyklu wydarzeń, które fundacja zorganizuje na wrocławskich Maślicach dzięki uprzejmości przedsiębiorców i zarządcy Pasażu Królewieckiego oraz przy współpracy z Zespołem Szkół Etz Chaim. Takie akcje wolontariuszom fundacji dają okazję do spotkań z osobami odwiedzającymi stoisko i rozmów na ważne tematy, podejmujące problematykę niepełnosprawności czy chorób rzadkich.

Umożliwienie wolontariuszom Fundacji „Potrafię Pomóc” zaprezentowania tematów na terenie Pasażu Królewieckiego to dobry przykład społecznej odpowiedzialności biznesu i dowód na to, że przedsiębiorcy dostrzegają potrzebę i rozumieją, jak istotna jest rozmowa oraz budowanie świadomości dotyczącej problemów dzieci, młodzieży i dorosłych z niepełnoprawnościami. Co więcej – w akcję angażują się kolejni przedsiębiorcy. Słodkości, którymi św. Mikołaj obdaruje dzieci, to dar od cukierni i kawiarni Jaworscy Wrocław. Ważne jest także to, że w akcję włączył się Zespół Szkół Etz Chaim i jego uczniowie, którzy poświęcą swój wolny czas na działalność charytatywną.

Źródło: materiały prasowe; fot. Fundacja Potrafię Pomóc/Facebook

Reklama:

Przeczytaj poprzedni

Szczecin: w czwartek wernisaż prac osób niepełnosprawnych

Przeczytaj następny

Ministerstwo Zdrowia: pacjenci nie powinni rezygnować z leków z metforminą

Keyboard Shortcuts

g then h→ homeGo to front page
g then l→ loginGo to login page
g then d→ dashboardGo to admin dashboard
g then c→ commentGo to comment edit page
g then t→ themesGo to themes page
g then p→ pluginsGo to plugins page
g then u→ usersGo to users page
g then s→ settingsGo to settings page
?→ helpToggle the help area
/→ searchFocus the search box
d→ debugToggle the debug bar
r→ reloadReload the current page
e→ editEdit current post
p then a→ post allAll post listing
p then n→ post newCreate new post
Shift + p then a→ page allAll page listing
Shift + p then n→ page newCreate new page